Značkové díly za nízké ceny

O nás

Naše firma vznikla v roce 2006 jako čistící a mycí centrum. Od počátků firmy dbáme na kvalitu a spokojenost zákazníků, proto vždy pořizujeme vybavení v nejvyšší kvalitě. Firma se neustále rozvíjí, nyní disponuje vlastními prostory s proškoleným personálem, kompletním servisem, pneuservisem, mycí linkou a prodejnou.

Naší dobrou vizitkou je více než 100 000 umytých vozů, 3 000 vyčištěných interiérů a tisíce opravených vozů. Mycí centrum firmy poskytuje služby v nejvyšší kvalitě, neboť disponuje textilními kartáči, každý vůz je před důkladným mytím nejprve zbaven nečistot tlakovým mytím obsluhou. Díky tomu je péče o každý vůz velmi šetrná k jeho laku.

Ve všech odvětvích naší činnosti dbáme na individuální přístup ke každému zákazníkovi, používáme kvalitní díly a produkty. Jde nám především o spokojenost a pohodlí zákazníka. Ten může navíc při čekání využít venkovní i vnitřní posezení s občerstvením. Pro firmy a stálé zákazníky nabízíme pravidelné akce, bonusy a slevy, například ve formě zákaznické karty. Rovněž nabízíme zapůjčení
střešních nosičů, boxů a přívěsných vozíků.

Rádi bychom poděkovali touto cestou našim spokojeným zákazníkům, těšíme se na každého, kdo bude chtít využít našich služeb. Navštívit nás můžete každý den od 8 do 18 hodin v ulici Fügnerova ve Veselí nad Moravou nebo na www.kpcentrum.cz, kde naleznete i online kameru.

Jedině u nás máte komplexní servis na jednom místě. Od mytí, přes půjčovnu vozíků a boxů až po náročné servisní opravy.